Dětské šperkovnice - hrací skříňky

 

Holčičky, které se rády parádí, jako své největší bohatství opatrují všechny své cennosti. Prstýnky, korálky, sponky do vlasů, náušničky, přívěsky a jiné ozdůbky. Je jich všude plno a tak se nabízí otázka, co s nimi? K úschově šperků dobře poslouží dětská šperkovnice. Není jen praktickou schránkou na šperky a jiné drobnosti, ale je i krásnou dekorací dětského pokojíčku. A také kouzelnou hrací skříňkou. Po otevření víčka šperkovnice se rozezní hudba a roztančí baletka, okřídlená víla nebo koník.

Šperkovnice značky Goki nabízejí mnoho svěžích barev, velikostí a tvarů. Vybrat pro svou holčičku můžete romantickou růžovou, nebo zářivě žlutou, bílou či stříbrnou. Šperkovnice zdobí něžné obrázky motýlků, kytiček a baletek.

Pro parádnici, která má teprve malou sbírku šperků, postačí jednoduchá truhlička. Pro pokročilou sběratelku šperků je vhodnější šperkovnice, která je větší a členěná, takže si může dívka šperky pěkně roztřídit. Tyto šperkovnice mají také zásuvku na bezpečné uložení dalších šperků. V tomto případě Vám doporučujeme šperkovnici Valentýnka nebo Natálka či Kristýnka.

A jak roztančit baletku či koníka? Jednoduše, natažením klíčku na zadní straně šperkovnice. K tanci zahraje hudba z baletní pohádky Labutí jezero nebo krásné dětské melodie Twinkle little star či Au clair de la lune.

 

VÝBĚR ŠPERKOVNIC

image (6)