Dětské šperkovnice - hrací skříňky

 

Holčičky, které se rády parádí, jako své největší bohatství opatrují všechny své cennosti. Prstýnky, korálky, sponky do vlasů, náušničky, přívěsky a jiné ozdůbky. Je jich všude plno a tak se nabízí otázka, co s nimi? K úschově šperků dobře poslouží dětská šperkovnice. Není jen praktickou schránkou na šperky a jiné drobnosti, ale je i krásnou dekorací dětského pokojíčku. A také kouzelnou hrací skříňkou. Po otevření víčka šperkovnice se rozezní hudba a roztančí baletka, okřídlená víla nebo koník.

Šperkovnice značky Goki nabízejí mnoho svěžích barev, velikostí a tvarů. Vybrat pro svou holčičku můžete romantickou růžovou, nebo zářivě žlutou, bílou či stříbrnou. Šperkovnice zdobí něžné obrázky motýlků, kytiček a baletek.

Pro parádnici, která má teprve malou sbírku šperků, postačí jednoduchá truhlička. Pro pokročilou sběratelku šperků je vhodnější šperkovnice, která je větší a členěná, takže si může dívka šperky pěkně roztřídit. Tyto šperkovnice mají také zásuvku na bezpečné uložení dalších šperků. V tomto případě Vám doporučujeme šperkovnici Valentýnka nebo Natálka či Kristýnka.

A jak roztančit baletku či koníka? Jednoduše, natažením klíčku na zadní straně šperkovnice. K tanci zahraje hudba z baletní pohádky Labutí jezero nebo krásné dětské melodie Twinkle little star či Au clair de la lune.

 

VÝBĚR ŠPERKOVNIC

image (6)

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.